Materiały informacyjne


PapierŚcierny G-Trade materiały ściernePapierŚcierny G-Trade – Materiały ścierne – Pasy ścierne bezkońcowe na wymiar – Taśmy szlifierskie ceramiczne, cyrkonowe, korundowe – Krążki ścierne – Arkusze, Formatki ścierne – Papier Ścierny na rzep bez otworów, z otworami odpylającymi – Płótno ścierne w rolkach – Płótno grafitowe, Filc na metry – Papier ścierny na gąbce – Gąbki ścierne – Włóknina ścierna

Doradca techniczny PapierŚcierny G-Trade tel. 606 887 811

KRĄŻKI ŚCIERNE

Materiały Ścierne G-Trade

Krążki ścierne na rzep z otworami. Papier Ścierny –  Materiały ścierne. Krążki wykonane na pokładzie foliowym, co zwiększa jego elastyczność i odporność na przetarcia, w szczególności na krawędziach. Krążek ścierny łatwo dopasowuje się do obrabianego przedmiotu, posiada wysoką żywotność. Krążki ścierne ceramiczne doskonale i szybko usuwają warstwę wierzchnią obrabianego elementu przez co znacząco skraca czas pracy operatora szlifierki. Ziarno ceramiczne o wysokiej twardości i niskiej ścieralności. Krążki ceramiczne Bora1 dzięki bardzo ostrym ziarnom ściernym oraz pokryciu specjalną warstwą chłodzącą, szlifują dłużej i szybciej niż cyrkonowe papiery ścierne, a także generują mniej ciepła.

Oferujemy szeroki zakres granulacji krążków ceramicznych od P36 do P120 i wymiarów krążków co zapewnia łatwiejsze ich dopasowanie pod indywidualne potrzeby naszych Klientów do rodzaju i intensywności wykonywanych prac.

Krążki ceramiczne BORA1

KRĄŻKI ŚCIERNE FIBROWE

Materiały Ścierne G-Trade

Krążki ścierne fibrowe z otworem krzyżowym. Papier Ścierny –  Materiały ścierne. Krążek fibrowy BORA9 z otworem wewnętrznym o średnicy 22 mm i nacięciem krzyżowym. Wysokiej jakości dysk fibrowy posiada ziarno ceramiczne o zwiększonej wytrzymałości i trwałości. Nowa powłoka ceramicznego dysku zmniejsza nacisk, tarcie i ciepło podczas pracy. Najbardziej efektywny dysk fibrowy jest podczas stosowania średniego do wysokiego nacisku.

Krążek Fibrowy Dysk ceramiczny ma idealnie dobrany nasyp zapewnia bardzo wydajne i stałe szlifowanie powierzchni. Dysk fibrowy BORA9 jest bardzo agresywny,  doskonale i szybko usuwa warstwę wierzchnią obrabianego elementu przez co znacząco skraca czas pracy operatora szlifierki. Krążek ścierny Dysk fibrowy polecany w szczególności dla branży metalowej, stali nierdzewnej i kwasoodpornej, samochodowej do agresywnego szlifowania twardych powłok lakierniczych, stali, usuwaniu rdzy. Krążki fbrowe rekomendowane do pracy na sucho i na mokro.

KRĄŻEK ŚCIERNY FIBRA DYSK FIBROWY BORA9 DOSTĘPNE GRANULACJE: P36  P60  P100

Krążki ścierne fibrowe BORA9

Materiały ścierne - PapierŚcierny G-Trade

PASY ŚCIERNE BEZKOŃCOWE

Materiały Ścierne G-Trade

Pasy ścierne bezkońcowe na wymiar

PASY ŚCIERNE BEZKOŃCOWE

Materiały Ścierne G-Trade

Pasy ścierne bezkońcowe wąskie

Materiały ścierne - PapierŚcierny G-Trade
+48 606 887 811 Doradca techniczny